×

Vad vill du söka på?

skriv sökord och tryck ENTER



Kontakt

Kontaktuppgifter RBU Hallands kansli:

Postadress:
Sperlingsgatan 5, 302 48 Halmstad

Besöksadress:
Nässjögatan 10
302 48 Halmstad

 

På kansliet arbetar

Maria Norrman
Mobil: 070-291 29 09 (ibland telefonsvarare)
info@rbuhalland.se

 

GPS koordinater: 56°40’32.2″N 12°52’05.8″E (56.675600, 12.868291).

Hitta hit

Visa större karta

 

 

 

RBU Hallands styrelse

maria_norrman_2_6-9-14
Maria Norrman, Ordförande
Mobil: 070-291 29 09
E-post: info@rbuhalland.se


Bild på Danne
Daniel Ayre, Vice ordförande
Mobil: 0703-30 18 58
E-post: danne@rbuhalland.se



Ida Andersson, Sekreterare
E-post: ida@rbuhalland.se



Bodil Timmermann, Kassör
E-post: bodil@rbuhalland.se



Staffan Eriksson, Ledamot
E-post: staffan@rbuhalland.se



Victoria Von Uckermann, Suppleant
E-post: victoria@rbuhalland.se



Agneta Tubérus, Suppleant
E-post: angeta@rbuhalland.se



Hans-Gunnar Enggaar, Suppleant
E-post: hans-gunnarenggaard@rbuhalland.se



Per-Anders Norrman o Peter Svensson, Valberedning
E-post: valberedningen@rbuhalland.se



Fredrik Engberg och Åsa Engberg, Revisorer
E-post: revisorer@rbuhalland.se